رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

شاپ دراوینگز دات آی آر

اولین انجمن تخصصی سازه های فلزی و شاپ دراویینگ در ایران از سال 1389 تا کنون

• پرسش و پاسخ
  • آموزش و مقالات
  • فیلم و تصاویر
Fazli

Nesting نرم افزار تکلا

ارسال های توصیه شده

aramiss    28

مدیران تالار

با این EROR مواجه می شم

Program Name : DSTV2DXF.EXE

I/O Error 100

The hardware lock has been disconnected, removed,

faulty or cannot be detected.

Solution : 1. If hardware lock has been removed or loosened,

please attach the hardware lock to the computer's

parallel port connector.

مهندس جان از آنجا که من خود عملیات نستینگ را با ورژن 13 انجام می دهم دچار این مشکل نشده بودم اما برای اینکه مشکل شما را حل کنم ورژن 14 را نصب کردم و دقیقا با همین error مواجه شدم متوجه شدم این با یکی از فایل ها یا یکی از برنامه های موجود در فولدر نستینگ مشکل داره بر این اساس یک ترفند زدم تونستم این مشکل و موقتا حل کنم و آن این بود که فولدر نستینگ ورژن 13 را کپی کردم در فولدر نستینگ 14 و این مشکل برطرف شد این نشان می دهد که یک فایل مو جود در نستینگ 13 وقتی جایگزین یا کپی می شود در 14 مشکل حل می شود حال باید بررسی دقیق تر بکنم ببینم کدام فایل هست که این مشکل را برطرف می کند من توصیه می کنم از ورژن 13 استفاده نمایید تا با مشورت دیگر دوستان این مشکل را برطرف نماییم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

aramiss    28

مدیران تالار

تا آنجایی که تحقیق کردم امکانش نیست مگر اینکه با ماکرو نویسی بتوان این کار را انجام داد

من 1 کار دیگه می کنم..متریال لیستمو میبرم تو اکسل..تبدیل به 6متری می کنم(total lengh/6000) بعد میام تو 1 مدل خام این تسمه هارو ایجاد می کنم از اون nesting می گیرم..1کم وقت گیره ولی بد ک نیست)

مهندس جان در مورد این روش بیشتر توضیح بفرمائید

لینک ارسال

nasiri    7

اعضا عادی

با این EROR مواجه می شم

Program Name : DSTV2DXF.EXE

I/O Error 100

The hardware lock has been disconnected, removed,

faulty or cannot be detected.

Solution : 1. If hardware lock has been removed or loosened,

please attach the hardware lock to the computer's

parallel port connector.

مهندس جان از آنجا که من خود عملیات نستینگ را با ورژن 13 انجام می دهم دچار این مشکل نشده بودم اما برای اینکه مشکل شما را حل کنم ورژن 14 را نصب کردم و دقیقا با همین error مواجه شدم متوجه شدم این با یکی از فایل ها یا یکی از برنامه های موجود در فولدر نستینگ مشکل داره بر این اساس یک ترفند زدم تونستم این مشکل و موقتا حل کنم و آن این بود که فولدر نستینگ ورژن 13 را کپی کردم در فولدر نستینگ 14 و این مشکل برطرف شد این نشان می دهد که یک فایل مو جود در نستینگ 13 وقتی جایگزین یا کپی می شود در 14 مشکل حل می شود حال باید بررسی دقیق تر بکنم ببینم کدام فایل هست که این مشکل را برطرف می کند من توصیه می کنم از ورژن 13 استفاده نمایید تا با مشورت دیگر دوستان این مشکل را برطرف نماییم

سلام مهندس ...امیدوارم خوب و خوش باشین

ممنونم که مشکل منو پیگیری کردین...

اگه امکانش هست فایل TEKLA13 رو بصورت کامل قرار بدین که من دانلود کنم ممنون می شم و دقیقا بگین چیو باید کجا COPY کنم؟ممنون می شم مهندس

تا آنجایی که تحقیق کردم امکانش نیست مگر اینکه با ماکرو نویسی بتوان این کار را انجام داد

من 1 کار دیگه می کنم..متریال لیستمو میبرم تو اکسل..تبدیل به 6متری می کنم(total lengh/6000) بعد میام تو 1 مدل خام این تسمه هارو ایجاد می کنم از اون nesting می گیرم..1کم وقت گیره ولی بد ک نیست)

مهندس جان در مورد این روش بیشتر توضیح بفرمائید

..........................................

MATERIAL LISTرو میارم تو اکسل...مثلا PL20*250کلا 350 متر می خوام...تقسیم بر 6متر(طول تسمه)میکنم می شه 59 تسمه ..میام تو 1 مدل جدید PL20*250*6000رو مدل می کنم و 59 تا COPYمی گیرم..و اینکارو واسه کل متریال لیستم انجام میدم و در آخر فایل CNCرو بصورت تسمه می گیرم

لینک ارسال

Saeed Aslani    23

مدیران تالار

دوستان لطف بفرمایید در مورد نحوه کار با Plus 2D هم توضیحاتی بفرمایید.

چه بهتر که بصورت گام به گام باشه .

لینک ارسال

izadpanah    45

مدیرکل

مهندس جان اگه اجازه بدهید، این مطلب را در تالار نرم افزارهای جانبی- نرم افزارهای کارت برش دنبال کنیم.

لینک ارسال

M-MAHDAVI    13

کاربران ویژه

من از مرحله 9 به بعد رو نتونستم انجام منوی Define Nesting Task باز نمیشه. فک کنم باگ باشه! با ورژن 14 دارم کار میکنم

لینک ارسال

M-MAHDAVI    13

کاربران ویژه

دوستان آیا منبعی برای یادگیری plus 2d ایرانی یا لاتین میشناسید بهم معرفی کنید هرچی سرچ میکنم نمیتونم چیزی پیدا کنم

ممنون

لینک ارسال

izadpanah    45

مدیرکل

منبعی در این خصوص وجود ندارد. Help نرم افزار اطلاعات خوبی را دارد. یک سری فیلم هم من از خود سایتش دانلود کردم. ان شالله به زودی آموزش مختصری از این نرم افزار تهیه و در سایت قرار خواهم داد.

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...