رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

شاپ دراوینگز دات آی آر

اولین انجمن تخصصی سازه های فلزی و شاپ دراویینگ در ایران از سال 1389 تا کنون

• پرسش و پاسخ
  • آموزش و مقالات
  • فیلم و تصاویر
izadpanah

اعلامیه - مهم در زمینه پستها

ارسال های توصیه شده

izadpanah    45

مدیرکل

با سلام

با توجه به مطرح شدن برخی از سوالات در تاپیکهای نامرتبط، باستحضار دوستان می رساند که من بعد، نوشته های ارسال شده در تاپیکهای نامناسب پاک شده و به تاپیک مناسب منتقل خواهند شد. بدیهی است که در اثر این جابجایی، مطلب با نام کسی که آن را منتقل کرده در محل جدید قرار خواهد گرفت.

لذا اگر دوست دارید نوشته شما با نام شما در سایت باقی بماند، قبل از ارسال محل مناسب ارسال مطلب خود را بیابید. در صورت وجود هر گونه ابهام، لطفا با من یا آرامیس مکاتبه نمایید تا شما را راهنمایی کنیم.

پیروز باشید

ایزدپناه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

izadpanah    45

مدیرکل

فکر کنم با تبلیغاتی که روی این اعلامیه داشتم، حتما همه بخونند، پس یه سری درد و دلها، انتقادات، پیشنهادات و قولها را در این اعلامیه خواهم داد:

1- خواهشندم اگر به دلایلی از نوشتن مطلب، اجتناب می ورزید، حداقل مشوق دوستانی باشید که در نگارش مطالب کمک می کنند. این اقدام را صرفا با فشردن کلیک سپاس انجام دهید و از درج عباراتی چون" با تشکر از شما" و " مطاب خیلی مفیدی بود" و ... پرهیز نمایید.

2- اگر تازه به دنیای تکلا وارد شده اید، سعی کنید مطالب را متناسب با نیاز خود دنبال کنید. در تاپیکی به این مطالب اشاره کردم. خصوصا پیشنهاد می کنم وارد مطالب هوشمندسازی نشوید. این دقیقا به مانند کسی است که روز اول وارد باشگاه بدنسازی می شود و مستقیم سراغ وزنه 50 کیلویی می گیرد. لطفا برای سلامت جسم و روح خود، ابتدا میله خالی را بدست بگیرید.

3- در نظر دارم حتما در پایان سال، نشستی را با برخی از اعضا سایت داشته باشیم. یقینا این نشست با محبوبان و کسانی است که بدلیل فعالیت بیشترشان، خود من و دیگر دوستان صاحب نظر، علاقه بیشتری به دیدارشان داشته باشیم. تنها عاملی هم که باعث افزایش این علاقمندی می گردد، حضور دوستان در سایت و نوشته هایشان می باشد. شاید این نشست به هزینه شخصی خودم برگزار شود. ، اما موضوعی که از همین الآن برای من روشن است، دعوتنامه ای بودن این نشست و انتخابی بودن مدعوین است. لذا لطفا از همین حالا در تلاش باشید تا در اینده گلایه ای ایجاد نشود.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...