رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

شاپ دراوینگز دات آی آر

اولین انجمن تخصصی سازه های فلزی و شاپ دراویینگ در ایران از سال 1389 تا کنون

• پرسش و پاسخ
  • آموزش و مقالات
  • فیلم و تصاویر
DAVOOD.

معرفی منابع برای یادگیری MSP 2010 & PRIMAVERA 6

ارسال های توصیه شده

DAVOOD.    13

کاربران ویژه

سلام . چند تا کتاب معرفی میکنم برای یادگیری مایکروسافت پروجکت . تا انشالله کم کم روی قسمت کنترل پروژه

تکلا بتونیم کار کنیم . مثل اینکه دوستان یه سری فیلم دارن راجه به توانایی های کنترل پروژه تکلا . نمیدونم رو سایته یا نه . یا اگه هست حتما باید VIP بود که ما هنوز کم سعادتیم . ولی اگه بشه ببینیم شاید با توجه به اینکه یکم تکلا و یکم MSP میدونم شاید تونستیم یه کار مفید کنیم .

یک . آموزش سریع MICROSOFT POROJECT 2010 مهندس داود احمدیان نژاد انتشارات عابد

دو . آموزش گام به گام MS POROJECT 2010 محمد علی کرونی انتشارات کیان رایانه

سه . آموزش جامع برنامه ریزی و کنترل پروژه با MICROSOFT POROJECT 2010 انتشارات کیان رایانه

چهار . و اما گل سر سبد کتابا ، کتاب استاد خودم

راهنمای جامع کنترل پروژه با MSP 2010 مهندس نادر خرمی راد انتشارات دیباگران .

بسه ، کفایت میکنه . همینا رو به قول مهندس شخم بزنین کفایت میکنه .

کتاب اول برای شروع واقعا عالیه . بعد از این کتاب مغزتون شروع میکنه به سوال پرسیدن راجه به تئوری ها . توی کتاب دومی مطالب واقعا خوبی هست . اگه اشتباه نکنم ترجمه کتاب Microsoft.Project.2010.Step.by.Step باشه که مرجع قویی محسوب میشه . بعد برای کار بیشتر با MSP کتاب سوم عالیه . بعد از همه اینها برای تیر خلاص به MSP کتاب چهارم رو بخونین . توی پستهای بعد بیشتر توضیح میدم .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

aramiss    28

مدیران تالار

داود جان مهندس ایزدپناه حتما امکان دسترسی شما را به این فیلم ها را به یک طریقی فراهم خواهند کرد نگران این موضوع نباشید

چندین فیلم دیگه در این زمینه وجود داره که هنوز فرصت پیدا نکردم که آپلود کنم به مرور و اینکار را خواهیم کرد مهم اینکه بحث کنترل پروژه با جدیت پیش بره که ما نیز بر اطلاعاتمان بیفزائیم

لینک ارسال

DAVOOD.    13

کاربران ویژه

مهندس قطعا همین طوره . دور هم جمع شدیم تا یه کاری انجام بدیم من روزی چند دفعه به انجمن سر میزنم همه فیلما رو هم دانلود کردم . اگه بتونم یه راهی برای دانلود از YOUTUBE پیدا کنم خیلی فیلم میریزم رو سایت . ولی هنوز نتونستم . مهندس خبری نداری قرار بود همونطور که انتهای کتاب دو جلدی وعده داده بودن یه سری کتابا و فیلم هایی ارایه بشه ، خبری نداری ؟

لینک ارسال

aramiss    28

مدیران تالار

اکثر فیلم های یو تیوب نوسط دوستان سایت دانلود جمع آوری شده فقط باید دسته بندی و منظم شوند که کمی زمان می بره و به مرور این فیلم ها را در سایت ارائه خواهیم کرد

می دانم داره فعالیتهایی در این خصوص صورت می گیره و این نوید را می تونم بدم درآینده نچندان دور دو کتاب ارائه خواهد شد یکی اش به نویسندگی مهندس نباتی خواهد بود و دیگری مهندس ایزد پناه که بنده نیز افتخار همکاری با مهندس ایزد پناه را در زمینه نگارش کتاب دارم در مورد فیلم ها و بخش های دیگه هم بعد از اتمام نگارش کتاب آنها را دنبال خواهیم کرد می دانم موضوعات کتاب برای دوستان جالب و جدید خواهد بود

لینک ارسال

izadpanah    45

مدیرکل

داوود جان ان شالله در امتحانات موفق باشید و ما مطالب مفید شما را شاهد باشیم. اگر فیلمهای غیر تکلایی یوتیوب مد نظر است، آرامیس راه آن را خوب بلد است و یقینا شما را کمک خواهد کرد. اما اگر فیلمهای تکلایی است، همانگونه که آرامیس گفت، اکثر این فیلمها جمع آوری شده است.

دقیقا حق با شماست، اینجا هستیم تا کاری انجام دهیم. به شکر خدا دوستان خوبی که من در این سایت پیدا کردم، بزرگترین دستآورد این سایت بود. دوستانی که داشتن آنها برایم سعادت است و باعث قدرت روحی و کاری من شدند. امروز به پشتوانه این دوستان، هم از انرژی روحی مثبت برخوردارم، و هم اینکه تیم بهسا سازه را قدرتمند تر از قبل کرده ام. دلم می خواهد اسم تک تک آنها را ببرم و از آنها تشکر کنم، اما ترس از آن دارم که نام دوستی از قلم بیفتد. اما از نام آرامیس نمی توانم بگذرم. دستش درد نکنه و خداوند به وی انرژی دو صد چندانی عنایت فرماید. واقعا مرا در مدیریت سایت و پیشبرد اهدافم، به خوبی کمک می کند و الآن به یکی از بهترین دوستان من مبدل شده است.

این دوستی هایی که در سایت شکل می گیرد، برای من زیبا و ارزشمند است. امیدوارم شاهد تداوم این رفاقتها باشیم.

لینک ارسال

DAVOOD.    13

کاربران ویژه

سلام . میخواستم چند تا کتاب برای نرم افزار PRIMAVERA معرفی کنم . اومدم یه موضوع جدید ایجاد کنم ، گفتم بهتره عنوان موضوع رو قبلی رو با جدید یه جا کنم شاید بهتر باشه . البته بر کسی دیگه فکر کنم پوشیده نباشه که خود تکلا توانایی های توی این زمینه داره ، اونم خیلی قوی ولی گفتم شاید کسی علاقه داشته باشه کنترل پروژه رو فارغ از بحث تکلا دنبال کنه بتونم یه کمکی کرده باشم . همیشه سایت ها رو دنبال کتاب بالا پایین میکنم ولی امروز که دنبال کتاب میگشتم دیدم چه کتابای جالبی چاپ شده .

من توی PRIMAVERA تخصصی ندارم پس کتابایی که معرفی میکنم ترتیبی براش توصیه نمیکنم ولی بازم اولویت رو بدین به دو انتشارات عابد و ناقوس .

1 . مدیریت و کنترل پروژه با PRIMAVERA 6.0 مهندس زنجانی فرجیان حعفری

2 . راهنمای جامع برنامه ریزی و کنترل پروژه PRIMAVERA P6 نادر خرمی راد دیباگران

3 . آموزش کاربردی PRIMAVERA علی احمدی ابراهیمی زاده ناقوس

4 . کتاب در دست چاپ PRIMAVERA 8.1 فکر کنم ابراهیمی زاده باشه ناقوس

5 . آموزش سریع PRIMAVERA 6.0 مهندس داود احمدیان نژاد عابد

6 . نمونه پروژه شماتیک PRIMAVERA ENTERPRICE علی احمدی ابراهیمی ناقوس

7 . مرجع کاربردی PRIMAVERA 6.0 انتظارخیز و هادوی کیان رایانه

8 . آموزش پیشرفته PRIMAVERA P6 V7 حسین عوض خواه انتشارات پندار پارس

9. آموزش عملی PRIMAVERA P6 V7 عنایت و مهدی توکلی .

10 . مدیریت پروژه پیشرفته با PRIMAVERA ENTERPRICE کمال الدین احدی استاد بنام PRIMAVERA هستش ناقوس

11 . اموزش شماتیک برنامه ریزی و کنترل پروژه PRIMAVERA P6 یعسوبی و عوض خواه انتشارات پندار پارس .

بسه آقا طبق معمول کفایت میکنه .

لینک ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...