رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

شاپ دراوینگز دات آی آر

اولین انجمن تخصصی سازه های فلزی و شاپ دراویینگ در ایران از سال 1389 تا کنون

  • پرسش و پاسخ
  • آموزش و مقالات
  • فیلم و تصاویر
izadpanah

چگونه می توان نقشه سینگل پارت را در نقشه اسمبلی نشان داد.

ارسال های توصیه شده

izadpanah    45

مدیرکل

در کارخانه هایی با روش سنتی تولید، استفاده از نقشه سینگل پارت رایج نیست. معمولا آنها قطعه زنی را پای کار و بر اساس پارت لیست نقشه امبلی انجام می دهند. زمانیکه برای این نوع کارگاهها نقشه شاپ تهیه می کنیم، بهتر است سینگل پارتهایی را که دارای شکل بری خاصی هستند، در نقشه اسمبلی اضافه کنیم. ساده ترین روش برای این کار، کلیک کردن بر روی سینگل مورد نظر در نقشه اسمبلی، رایت کلیک کردن و اضافه کردن نقشه سینگل با استفاده از دستور create single part views می باشد. در این روش بعضا بایستی نقشه سینگ پارت اضافه شده، مجددا ویرایش شود.

روش دیگری نیز مطابق با فیلم زیر وجود دارد. در این روش، نقشه سینگل بصورت خودکار به نقشه اسمبلی وارد شده و در صورت هر گونه ویرایش در نقشه سینگل، این تغییرات در نقشه اسمبلی نیز اعمال می گردد.

 

دانلود فیلم آموزشی

 

 

پسورد:

www.shopdrawings.ir

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

mrkngeoralo مهمان   

مهمان

mrkngeoralo مهمان

Na to samo, że płytka stykowa żadną miarą nie daje się poużywać sobie obok gotowym układzie – elementy jest dozwolone spośród niej wyszarpnąć, kompleks zajmuje sporo miejsca, same wady. Niezbicie, wolno stwierdzić, iż Arduino aż do tego nie służy, iż na gotowo jest dozwolone wybudować nasz układ na mikrokontrolerze. Wszak nie należy, bo Arduino nadaje się aż do gotowego układ klinkier pewnie godzina sklecić koncepcję rozbudowy mojej niskobużetowej, amatorskiej instalacji inteligentnego domu, o której pisałem poprzednio. Chciałbym nałożyć dodatkowe funkcjonalności, zaś w pobliżu okazji pozbyć się jednej z kart przekaźnikowych na kwestia Arduino (skoro obecnie jest, nie ma potrzeby rozsiewać bytów). Nie chcę na bank odkrajać się odkąd routerów z OpenWRT zaś tego, co w tym momencie osiągnąłem. Godzina podsumować zupełny model, postać będący na czasie zaś wizję przyszłości. lampy do sypialni Dostarcza jego osoba Internet (sieć w ogólności) przewodowo do różnych punktów w domu natomiast bezprzewodowo. Zlokalizowany jest w garażu, skądże rozchodzi się gwiaździście okablowanie aż do dużej części pomieszczeń w domu. Aż do routera podłączony jest krążek USB, który w przeszłości był źródłem dla odtwarzacza multimediów podłączonego aż do telewizora w salonie. W tej chwili z tej funkcji router został odciążony za sprawą płytki klinkierowe ustanawiający środek składowania natomiast serwowania danych. Aż do routera podłączona jest w środku owo magistrala one-wire zaś kilkanaście termometrów w całym domu (w tym multum w kotłowni aż do monitorowania kotła). Router gromadzi dane, rysuje wykresy oraz je udostępnia. Analizuje podobnie temperatury spośród kotłowni natomiast powiadamia smsem o różnych zdarzeniach, np. wygaśnięciu pieca. Router otwiera również bramę wjazdową, co opisywałem niedawno zaś steruje ogrzewaniem (przełącza kocioł na ekogroszek w cokolwiek w rodzaju trybu ogromnie oszczędnego). Geräteschuppen Po pewnym czasie chociaż stwierdziłem, że wolno poszukać tańszego rozwiązania. Na początku zmierzyłem napięcia pośrodku stykami przycisków – ileś powyżej 12V (tyle co napięcie baterii). Obok okazji oznaczyłem te styki, na których jest napięcie. Potem zrobiłem próba tudzież zasiliłem pilota napięciem 5V kawa na ławę z Arduino (w końcu bateria ma owo aż do siebie, że jej zasilanie spośród niekiedy spada, skutkiem tego projektanci musieli owo zaprojektować usługi elektryczne kraków Z niższym napięciem również zadziałało. Co więcej, w przyszłości nie było problemów spośród zasięgiem. Uznałem skutkiem tego, że należy sprawdzić co będzie, podczas gdy aż do styku przycisku, na którym nie było wcześniej napięcia przyłożę je otwarcie z Arduino (na wszelki przypadek za pośrednictwem bocznik, bodajże niepotrzebnie). Bingo, zadziałało. kurs rysunku nie jest to zagwozdka. Wystarczy do jednego z przekaźników podłączyć prąd 230V natomiast przeciągnąć osobowe źródło informacji aż do gniazka, które ma stanowić sterowane spośród routera ewentualnie komputera. Pasztet polega wyłącznie na tym, że wypada przeciągać kable, a do tego jest to wyjście ździebko mobilne. Właściwie się jakkolwiek złożyło, że w jednym spośród dyskontów (w Biedronce konkretnie) pojawiły się zdalnie sterowane gniazka (w niewygórowanej cenie 30 zł wewnątrz 3 gniazdka spośród pilotem). odprowadzanie aut Kraków Nie zważając na pozorom da się, sprawa przyzwyczajenia. W pewnym momencie gość dorasta oraz zdaje sobie sprawę, że pośpiech się nie opłaca zaś to w różnych kontekstach. Do pracy jadę przepisowo 10 minut, zaś kiedy się niesłychanie spieszę owo 8-9. Jako, że zazwyczaj jeżdżę aż do pracy (tak, owo smutne), te obliczenia skłoniły mnie aż do przemyśleń i zmiany stylu jazdy. Tym bardziej, iż w połowie przypadków po dordze mijam warta miejską z fotoradarem (w końcu jadę odcinkiem nowej 2-pasmowej wartościowy, z ograniczeniem prędkości). Często też zaczaja się jakikolwiek patrol w którymś z innych miejsc. Co tu krocie tworzyć dzieło – w pewnym sensie każdy wie, podczas gdy owo wygląda. medycyna estetyczna kupuje masę nowych fotoradarów. Na prawdopodobnie również będzie się można spodziewać w związku z tym wzmożonej aktywności panów spośród suszarkami w dochodowych miejscach (tak, w istocie, niebezpiecznych, bo jednak o nasze obronność chodzi). Tudzież bezpiecznie zaś gminy niedaleko pomocy swoich służb będą chciały podratować trochę budżety, tym z większym natężeniem, iż członek rządu Rostowski zapowiedział, że zadłużanie bez pamięci musi się przerwać.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری


  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    • هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
×
×
  • اضافه کردن...