رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

شاپ دراوینگز دات آی آر

اولین انجمن تخصصی سازه های فلزی و شاپ دراویینگ در ایران از سال 1389 تا کنون

• پرسش و پاسخ
  • آموزش و مقالات
  • فیلم و تصاویر
Aida

نصب تکلا روی ویندوز ویستا

ارسال های توصیه شده

Aida    0

اعضا عادی

من نمی تونم تکلا رو رو ویند.ز ویستا نصب کنم. برای نصبش چه راه حلی هست؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

aramiss    28

مدیران تالار

دوست عزیز بفرمایید چه ورژن از تکلا را مایلید نصب کنید و مشخصات کامپیوتر خود را در خصوص 32 بیتی یا 64 بیتی بودن آن بفرمائید و همینطو ر بنوسید با چه پیغام خطایی روبرو می شید تا بتوانیم مشکل شما را حل نماییم

لینک ارسال

رضا زاهدی    19

مدیران تالار

حدس می زنم ویندوز شما64 بیتی هستش و برای اینکه تکلا رو نصب کنید می بایست تکلای 64 بیتی تهیه کنید...

لینک ارسال

Aida    0

اعضا عادی

با تشکر از راهنماهیتون.

ویندوز من 64 بیتی هست و ورژن 17 (64 بیتی) رو می خوام نصب کنم. فکر کردم شاید اصلا تکلا رو ویستا نصب نشه. کسی تا حالا تکلا رو بر روی وستا نصب کرده؟ اگر دوستان انجام دادند و نصب شده من هم بگردم تا راه حلشو پیدا کنم. و اگر اصلا کلا با هم مشکل دارند من هم ویندوزمو عوض کنم.

لینک ارسال

izadpanah    45

مدیرکل

چند وقت پیش، این سوال برای کاربر محترم scivl نیز مطرح شده بود که طی تماس با من این موضع را مطرح نمودند. بعدا که پیگیر شدم ایشان فرمودند مشکل از Service pack ویندوزشان بوده است. پس حتما تکلا رو ویستا نصب می شه.

امیدوارم scivil اگر به این تاپیک سر زد، اطلاعات و تجربیاتشان را در این خصوص مطرح نمایند.

لینک ارسال

رضا زاهدی    19

مدیران تالار

به نظر من اگه از ویندوز 7 ورژن 64 بیتی استفاده کنید خیلی بهتره چونکه ویندوز ویستا سنگین ودر عمل کارایی و سرعت سیستم کاهش می ده مطلب بعدی اگه ویندوزتون orjinalهستش و نمی خواین عوضش کنین با ید بگم که قاعدتا وقتی رو ویندوز7 نصب می شه 100 درصد رو ویستا هم نصب می شه چند تا احتمال داره تا پیغام خطایی رو که ویندوز می ده ندونم نمی تونم دقیق راهنماییتون کنم اما احتمال داره از عدم نصب یا قدیمی بودن ورژن netframeworksرو ویندوزتون باشه که این مشکل قابل حل شدن است معمولا اکثر نرم افزار های مهندسی به این موضوع حساسا ویا زبان برنامه نویسی c باشه نرم افزار را از چه شرکتی نهیه کردین ؟ایا مکان پیش فرض نصب را تغییر دادین ؟در مرحله کرک مشکل داره یا اصلا به اون مرحله می رسه؟

لینک ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...