رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

شاپ دراوینگز دات آی آر

اولین انجمن تخصصی سازه های فلزی و شاپ دراویینگ در ایران از سال 1389 تا کنون

• پرسش و پاسخ
  • آموزش و مقالات
  • فیلم و تصاویر
erfanshafaghat

آیا TEKLAنقشه CNC به ما میدهد یا خیر

ارسال های توصیه شده

aramiss    28

مدیران تالار

تکلا امکان تهیه فایلهای دستوری از روی مدل ، جهت برنامه ریزی ماشین آلات برش ، تراش و سوراخکاری و جوش اتوماتیک (cnc= computer numerical contorol ) وجود دارد . با این کار ضمن کاهش خطاهای انسانی و زمان به کار رفته هزینه تولید را نیز کاهش می دهد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

izadpanah    45

مدیرکل

بحث ایجاد NC Files در قسمت Nesting نرم افزار تکلا توسط مهندس نباتی توضیح داده شده است. Create NC Files مقدمه Nesting است. اما با توجه به اینکه این بحث در تالار تخصصی است، عضوهای جدید مثل عرفان به آنها دسترسی ندارند. حال به نظر دوستان سایت چه باید کرد؟ این مشکلی است که من تا به حال به آن فکر نکرده ام. دوستان نظری دارند؟

لینک ارسال

erfanshafaghat    0

اعضا عادی

بحث ایجاد NC Files در قسمت Nesting نرم افزار تکلا توسط مهندس نباتی توضیح داده شده است. Create NC Files مقدمه Nesting است. اما با توجه به اینکه این بحث در تالار تخصصی است، عضوهای جدید مثل عرفان به آنها دسترسی ندارند. حال به نظر دوستان سایت چه باید کرد؟ این مشکلی است که من تا به حال به آن فکر نکرده ام. دوستان نظری دارند؟

سلام

آخه اینجوری که همه مسایل میره داخل بحث های تخصصی برای کاربران ویژه بصورت شخصی این جور مباحث رو برای اون کاربری که نیاز داره پست کنیید

لینک ارسال

izadpanah    45

مدیرکل

مهندس جان خوب این سایت هم مثله سایتهای دیگه قوانین خودشو دارد. ب این تفاوت که چون تخصصی است، همگانی بودن برخی مطالب، ارزش مطلب را کم می کنه.

اما باور کنید از همین امروز شروع کنید در کوتاه مذت به شرایط دسترسی به مطالب خواهید رسید.

لینک ارسال

Shokri    11

اعضا عادی

سلام به همه دوستان گل ... با عرض پوزش از همه مهندسین گل بابت نظرم ...

به نظر من دسترسی ها آزاد بشه بهتره ... چه بسا یک بیشتر کاربرایی که میان اینجا از همون اول بابت مطلبی که میخوان میان ... و اگه دسترسی نداشته باشن میرن دنبال مرجع بعدی ... و هدف این سایت تعلیم و آموزشه بتناسب مطلب مورد نیاز مخاطبین هست ...(اینجا دنیای مجازیه و یه کاربر شاید فقط بخاطر نیاز لحظه ای خودش میاد تو سایتها و دنبال مطلب میگرده )

ممنون و عذر خواهی بابت نظرم ...

لینک ارسال

izadpanah    45

مدیرکل

البته شاهد عینی این ماجرا این است که دوستمان عرفان مطالب مرتبط با CNC files را از طریق ایمیل دریافت کرد.

لینک ارسال

Shokri    11

اعضا عادی

سلام به همه مهندسین ... بازم با عرض پوزش ...

خوب مهندس همونطور که گفتم در حال حاضر ابتدای راه هستیم و اگه ما بخوایم برای تمام کاربرایی که در آینده نه چندان دور عضو سایت میشن و دنبال مطالب متنوع خودشون میگردند پاسخ بدهیم ...مسلما کار سختتر میشه ... یه پیشنهاد و نظر ><> به نظر حق کپی و برداشت مطالب را برای تمامی کاربرا محدود کنیم ...اینجوری به نظر من یه خورده از حساسیت کاربرا نسبت به مطالب غیر قابل دسترس پایینتر میاد ...

لینک ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...