رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

شاپ دراوینگز دات آی آر

اولین انجمن تخصصی سازه های فلزی و شاپ دراویینگ در ایران از سال 1389 تا کنون

• پرسش و پاسخ
  • آموزش و مقالات
  • فیلم و تصاویر
aramiss

تنضظیمات نامبرینگ و ترفندهایی جهت حفظ نامبرینگ

ارسال های توصیه شده

aramiss    28

مدیران تالار

بر اساس عنوان پیشنهادی مهندس ایزد پناه بحث خوش نامبرینگ و ترفندهای آن را به بحث و تبادل نظر می گذاریم دوستان دیگر فقط شنونده نباشند لطفا در بحث ما هم شرکت کنند تا ما اینجا احساس تنهایی و غربت نکنیم;:rolleyes:

برای اینکه این بحث آغاز شود یک نفر این افتخار را به ما بدهد مراحل نامبرینگ را برای ما و دیگر دوستان توضیح دهد سپس به بیان مشکلات و راه حلها که بعد از عملیات نامبرینگ ممکن است پیش آید می پردازیم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

izadpanah    45

مدیرکل

مهندس جان مطمئن باشید اینجا هیچ کس تنها نیست. یه کمی هم بحث ادبی کنیم. آرامیس یعنی تنها، تک و بی همتا.

آرامیس راهی را که خود پیشنهاد دادی، شروع کن. تا من وحداقل مهندس نباتی هم باهات همراه شویم.

لینک ارسال

aramiss    28

مدیران تالار

حتما مهندس ولی شما خیلی جلوتر از من هستیدما حالا حالاها پشت سر شما باید بدویم و چیز یاد بگیریم

بعد از اتمام مدلسازی یا در هر مرحله که مایل به تولید نقشه یا گزارش باشیم باید عملیات شماره گذاری را انجام داد اکنون به تشریح بعضی از آیتم های مهم زیر منوی numbering می پردازیم از جمله آنها آیتم numbering settings می باشد

که سعی می کنم گزینه های آنها را بصورت مجزا بیان کنم

نخست renumber all: با مارک خوردن این گزینه نرم افزار تمام قطغات را مجددا شماره گذاری میکند در ضمن تا وقتی که روی ویرایش نقشه زمانی صرف نشده باشد بهترین انتخاب می باشد

دوم: re- use old number :....

( اکنون ساعت 3 بامداد و من بسیار خسته و خواب آلود :sleepy:بقیه مطالب را چند ساعت دیگر به تفضیل ادامه خواهم داد)

لینک ارسال

رضا زاهدی    19

مدیران تالار

یک نکته ای رو من راجب نامبرینگ بگم که خیلی کاربردی ، گاها شده وقتی از مدل نقشه تهیه می کنیم و در حال ویرایش نقشه ها هستیم می بینیم یک المان مدل نشده یا اشتباه مدل شده و زمانی که تغییرات را اعمال می کنیم خواهیم دید که نرم افزار از ما نامبرینگ جدید می خواهد ، حال اگر بدون تنظیمات نامبرینگ این عمل را انجام دهیم نامبرینگ تغییر خواهد کرد و در جایی که نقشه ها را بین چند گروه تقسیم کرده باشیم به مشکل خواهیم خورد به عبارت دیگر بعد از اتمام مدل سازی و تهیه ویرایش نقشه حتی المقدور نامبرینگ می بایست تغییر نکند بدین منظور کافی است به قسمت numbering setting برویم و گزینه re use old number را فعال و سپسmodified را بر روی keep number if possible قرار دهیم.

لینک ارسال

izadpanah    45

مدیرکل

تا زمانی که هیچ نقشه ای تولید نشده است، تغییر نامبرینگ درد سر ایجاد نمی کند و همانگونه که آرامیس گفت با renumber می توان نامبرینگ جدید ایجاد کرد و نامبرینگ را مرتب کرد. اما مشکل زمانی حادث می شود که نقشه ادیت شده و یا حتی بخشی از آن برای کارگاه ارسال شده است. در این حالت هر گونه اشتباه منجر به دوباره کاری و سردگمی می شود.یه دفعه می بینی که اسمبلی که کلی وقا براش صرف کردی تا ادیتش کنی، کلا پاک شد و یه اسمبلی جدید دیگه ایجاد شد. اوتوقته که دلت می خواد با سر بری تو دیوار. باید بشینی و دوباره ادیت کنی. اگه بار اول نیم ساعت طول کشید، بار دوم زیر یک ساعت طول نمی کشه. این خاصیت دوباره کاری است.

اینکه یه قطعه کاملا پاک بشه، بدلیل تغییر نامبرینگ ناشی از عوض شدن main Part می باشد. سعی کنید در حین اعمال تغییرات (مثلا اگر زیر سری جوش نخورده) سینگل پارتهایی را که بایستی به اسمبلی اضافه شوند، با شناسایی Main part و اتصال به آن ایجاد کنید تا Main part حفظ شود. وقتی هم اسمبلی اصلاح شده آماده شد، Main part را مجددا چک کنید.

جرات ندارم این را بنویسم، تکلا آنقدر وسیعه که از قوطی عطاری هم بیشتر قابلیت داره. اما اگه کسی چیزی در این مورد کشف کرده بگه:

متاسفانه نامبرینگ قابلیت Undo ندارد. از این رو حتما قبل از Modify نامبرینگ، مدل را Save کنید تا اگر نامبرینگ بهم خورد، بتوانید مدل را ببندید ( البته بدون Save در زمان بستن) و با باز کردن مجدد مدل بتوانید به مرحله قبل از نامبرینگ برگردید. در مدلهای بزرگ حتی توصیه می کنم که به تعدد از مدل save as تهیه کنید.

لینک ارسال

Shokri    11

اعضا عادی

با سلام خدمت همه مهندسین ...

من نقشه هامو ادیت کردم و ویرایشهایی داشتم ...آیا استفاده از گزینه NUM,BERING SERIES SELECT OBJECT اشتباه بود ...?

بعضی از پلیتهام مشکل دار شدن و برای بیشتر این پلیتها علامت آپدیت زده ؟

به نظر شما دوستان باید چیکار کرد ؟

لینک ارسال

رضا زاهدی    19

مدیران تالار

با سلام خدمت همه مهندسین ...

من نقشه هامو ادیت کردم و ویرایشهایی داشتم ...آیا استفاده از گزینه NUM,BERING SERIES SELECT OBJECT اشتباه بود ...?

بعضی از پلیتهام مشکل دار شدن و برای بیشتر این پلیتها علامت آپدیت زده ؟

به نظر شما دوستان باید چیکار کرد ؟

مهندس دقیقا مشکل کارتون همین جا بودش تو مدل قبل نامبرینگ می بایست تنظیمات نامبرینگ رو انجام می دادید.من تنظیماتی رو که باید انجام بدین رو در بالا گفتم.

لینک ارسال

izadpanah    45

مدیرکل

چند باری شده که من هم بدلیل عجله داشتن NUMBERING SERIES SELECT OBJECT را به جای Modified زدم ولی الحمدلله مشکلی پیش نیومده. بهتر است که این اتفاق نیفتد. معمولا من این تنظیمات را خیلی جدی نمی گیرم و به همان تیک Re Use بسنده می کنم. به هر حال ان شا الله آرامیس زودتر از خواب پا شه و مباحثی که مد نظرش بود رو ادامه بدهد. یقینا با این اقدام آرامیس، ابهامات در این مبحث رفع خواهد شد.

لینک ارسال

aramiss    28

مدیران تالار

مهندس جان خیلی وقته بیدارم درگیر کیبردم بودم از دیشب تا الان خراب شده بود اتفاقا بخش نامبرینگ کیبردم خراب شده بود :D الان عوض اش کردم :shy:

در تایید فرمایشات مهنس زاهدی به دلایل بسیاری در حین کار بعد از شماره گذاری اولیه لازم است قطعات به مدل اضافه یا اصلاح شود که این موضوع به شماره گذاری مجدد دارد حتی امکان دارد نقشه ها را برای ساخت ارسال کرده باشیم در این صورت باید به هیچ وجه از گزینه renumber all استفاده نکنیم و به جای ان گزینه re use old number را مارک می کنیم

check for standard parts: در صورتی که مدل استاندارد خاصی روی نرم افزار تنظیم شده باشد نرم افزار قطعات مدل جاری را ا آن مقایسه می کند( بطور معمول کمتر از این گزینه استفاده می شود)

در صورتی که گزینه re use old number فعال باشد قسمت new: در صورتکه بخواهیم بعد شماره گذاری قطعه ایی را ه مدل اضافه نمائیم استفاده می شود و دو گزینه در قسمت new دیده می شود اگر گزینه compare to olds انتخاب کردد قطعه جدید در صورت تشابه با قطعه قبلی شماره آن را می گیرد

take new number: اگر این گزینه انتخاب گردد حتی در صورت تشابه کامل با قطعه قبلی شماره جدید می گیرد

در قسمت modified: فرق این قسمت با new در این است در صورتی که پس از شماره گذاری اول دوباره بخواهیم قطعه از مدل را اصلاح نمائیم قطعات اصلاحی در این بخش کنترل می شود که شامل گزینه ; take a new number که عملکرد آن مثل بند قبلی است و گزینه keep number if possible این فرمان شماره قطعه را تا آنجا که ممکن است با همان شماره قبلی حفظ می نماید

امیوارم این توضیحات مقدماتی مفید واقع شده باشد

سوال: اگر به دلایلی بعد از عملیات نامبرینگ متو جه شدیم در اسمبلی ستون شماره 5 مقطع ستون باید از 180 ipe تبدیل به 200 شود در نامبرینگ چکاری باید انجام بدعیم و فکر می کنید بعد اصلاح نقشه اسمبلی شماره 5 چه تفاوتی با قبل پیدا می کند و نقشه سینگل ipe 180 ان دچار چه تغییراتی خواهد شد

لینک ارسال

izadpanah    45

مدیرکل

در تکمیل فرمایشات آرامیس:

چه موقعی از take new number و چه موقعی از compare to olds استفاده کنیم؟

اگر هنوز نقشه ای برای ساخت ارسال نشده است، Compare to olds بهترین گزینه است. چونکه نهایتا نقشه های ادیت شده آپدیت می خواهند و با توکل به خدا در بیشتر مواقع پس از آپدیت به هم نمی ریزند ( فقط تعداد تغییر می کند). از طرفی تعداد قطعات و نقشه ها تا حد ممکن کاهش می یابد. اما اگر نقشه برای ساخت ارسال شده است، حتما take new number کنید. فرض کنید اسمبلی B/7 با تعداد 4 عدد در حال ساخت است و نقشه آن دست مونتاژ کار است. اگر شما compare to alds کنید، مثلا تعداد این اسمبلی به 6 افزایش می یابد. شما مجددا بایستی نقشه با تعداد جدید را به خط ابلاغ کنید. ایا تضمینی وجود دارد که نقشه موجود قبلی را بصورت کامل Void شود؟ معمولا جمع آوری نقشه های موجود در سطح کارگاه و از بین بردن آن، به درستی صورت نمی گیرد. با این مقدمه امکان آن وجود دارد که دو نقشه B/7 یکی با تعداد 4 و یکی با تعداد 6 در سطح کارگاه جاری گردد و به اشتباه هر دو نقشه و در مجموع به تعداد 10 عدد ساخته شود. آخر پروژه هم 4 تا تیر اضافه می آید. اما اگر take new number شود، نقشه اسمبلی مثلا B/78 ای با تعداد 2 ایجاد می شود و شما دیگر نگران جمع آوری نقشه قبلی نخواهید بود.

این موضوع کنترل پروژه را نیز ساده تر می کند.

لینک ارسال

aramiss    28

مدیران تالار

می خواستم در مورد فرمان part number , و یک اشاره ایی داشته باشم

از طریق دستور اول می توان عدد شماره گذاری شده یک قطعه را تغییر داد برای اینکار قطعه مورد نظر خود را انتخاب دستور part number از مسیر drawing& reports? numbering > cheng number انتخاب در قسمت position number شماره دلخواه را وارد و بر روی assign کلیک نمائید

می خواهم شما را در این بخش با numbering history آشنا کنم که بسیار مفید است وقتی شما عملیات numbering را روی مدلتان پیاده می کنید تمام این شماره بندی در فایل متنی به آدرس زیر قابل دستری است tools> display log file> numbering history این فایل متنی شامل

نام کاربر و تاریخ شماره گذاری

نحوه شماره گذاری ( modified/full)

تنظیمات به کار رفته

لیستی از فرمت ها و سریههای شاره گذاری به فرض مشخص می کند قطعه ایی به شماره id 100 1 قبلا به این شماره b/1234 بوده و الان بعد از یک شماره گذاری تبدیل به b/1546 شده در واقع شما را از تغییرات شماره گذاری آشنا می کند

و همچنین اطلاعات مربوط به اعضای مرکب و قطعات پیش ساخته را نیز می دهد و وقتی روی یی از این شماره id ها کلیک می کنید نرم افزار ان عضو در سازه را های لایت می کند

این این فایل متنی می تواند شما ا از نحوه تغییرات numbering مطلع و آگاه سازد

لینک ارسال

izadpanah    45

مدیرکل

مهندس جان اطلاعاتی در زمینه ID Number دارید؟ من فکر می کنم اسراری در این نامبر نهفته باشد.

لینک ارسال

izadpanah    45

مدیرکل

آرامیس نوشته است:

"سوال: اگر به دلایلی بعد از عملیات نامبرینگ متو جه شدیم در اسمبلی ستون شماره 5 مقطع ستون باید از 180 ipe تبدیل به 200 شود در نامبرینگ چکاری باید انجام بدعیم و فکر می کنید بعد اصلاح نقشه اسمبلی شماره 5 چه تفاوتی با قبل پیدا می کند و نقشه سینگل ipe 180 ان دچار چه تغییراتی خواهد شد"

این سوالی بود که بدون بحث باقی ماند. البته من یقین دارم که آرامیس از مطرح نمودن سوال، نکاتی را در ذهن دارد که من از آنها بی خبرم .

اینکه چه تغییراتی پس از اصلاح پروفیل انجام می شود، کاملا بستگی به پیش شمارنده های نامبرینگ دارد و امکان وقوع حالتهای مختلف وجود دارد. در نامبرینگ ستینگ تیک Keep Number if possible را می زنیم تا نامبرینگ تغییر زیادی نداشته باشد. اما ممکن است این ستون و سینگلهایش از تیپ دیگر الملنها خارج شوند و کلا نقشه جدید ایجاد شود. اگر تک باشند، نقشه UpDate شده و موارد اصلاح می شه. بدون تغییر نامبرینگ

لینک ارسال

aramiss    28

مدیران تالار

مهندس جان خوب که یاداوری کرده بود فراموش کرده بودم این بحث و پیگیری کنم . خودتون استایید شاید توضیح این سوال کمی برای شما پیش پا افتاده باشه

با فرض اینکه از مدل ، نقشه اسمبلی و سینگل تهیه شده حال وقتی شما در یک اسمبلی قطعه ایی را تغییر می دهید وقتی میخواهید نقشه ان اسمبلی را باز کنید با یک پیغام روبرو می شوید که می خواهد نامبرینگ را تکرار کند تا آن قطعه تغییر یافته یا اضافه شده شماره گذاری شود که نحوه شماره گذاری صحیح را مهندس در تاپیک بالا توضیح دادند وقتی شماره گذاری را تمام شد و نقشه را باز نمودیم تغییراتی را در ظاهر نقشه مشاهده می کنسم آن قطعه ایی که تغییر کرده یک ابری دور آنرا گرفته و نشان می دهد که این قطعه با نقشه قبلی تغییر کرده حتی وقتی شما سایز یک پیچ را در اسمبلی تغییر می دهید اندازه گذاری ها هم دچار همین حالت می گردد ولی متاسفانه چیزی را که من مشاهده نکردم یا اینکه از بی دقتی من بود این است که وفتی قطعه ایی به اسمبلی اضافه می گردد آنرا توسط این ابر متمایز نمی کند برای برداشتن این ابرها از روی نقشه این مرحله را طی کنید از منوی نقشه

dimensioning> review dimensions> remove dimension cheng symbol اگر single نمادی را که انتخاب می کنید را حذف و اگر all را انتخاب کنید همه را پاک می کنه

وقتی نقشه اسمبلی اپ دیت یا شماره گذاری مجدد انجام می گیرد قطعه قبلی single که تغییر کرده در

derawing list به دو شکل دیده می شود یکی اینکه اگر آن قطعه تو کل مدل قطعه مشابه دیگری داشته باشد کنار همان شماره نقشه سینگل در قسمت chengs نوشته ایی ظاهر می شود به این مضمون Quantity increase or Quantility decrase ( به معنی تعداد قطعات مشابه در مدل تغییر کرده ) درج می گردد و اگر تنها قطعه مدل باشد part modified این نام درج می گردد که هر دو احتیاج به آپدیت مجدد دارد تا اصلاح گردد.

دوستان شما نیز مشاهدات خود را در مورد این تغییرات برای دیگر دوستان به اشتراک بگذارید

حداقل نتیجه صحبتهای من را بررسی نمائید و بگویید شما نیز چنین برداشتی را دارید یا خیر؟

لینک ارسال

izadpanah    45

مدیرکل

کاش تکلا این قابلیت را داشت که ابر رویژن را نهایی می کرد و در خروجی های اتوکد نیز بطور خودکار نشان می داد.

لینک ارسال

nasiri    7

اعضا عادی

سلام...امیدوارم همه دوستان خوب و خوش باشن...

فرق بین COMPAIR TO OLD با KEEP NUMBER IF POSSIBLEچیه؟

بعضی اوقات تو نقشه های ASSEMBLY تو جدول پارت لیستها چند بار تکرار می شن راه حلی داره که هر پارت و 1 بار بنویسه ؟

• Like 1

لینک ارسال

رضا زاهدی    19

مدیران تالار

سلام compair to old همون طور که از اسمش پیداس برای اختصاص دادن نام به الماندر حالتی است که المان را با حالت قبل از تغییرات مقایسه می کندو اگر آن المان تغییر یافته بود و قطعه جدیدی شده بود نام جدید می گیرد ولی در صورتی که در حالت keep number if possible باشد تا جایی که امکان دارد حتی بعد از تغییرات اعمالی نام المان را بدون تغییر نگه می دارد ، در قسمت دوم از سوالتون منظورتون دقیقا متوجه نشدم ، یعنی به عنوان مثال دو بار می نویسه p16 ....

لینک ارسال

izadpanah    45

مدیرکل

رضا من هم با این مشکل مواجه شدم. مثلا اگه p16 به تعداد 4 تا باشه، یکبار می نویسه p16 به تعداد 3 و یکبار هم می نویسه p16 به تعداد 1.

لینک ارسال

رضا زاهدی    19

مدیران تالار

مهندس این موضوع رو من در تکلای ورژن 18 باهاش برخورد نکردم ، احساس می کنم اگه ورژن بالاتر نصب شه این مشکل بر طرف میشه !

معمولا برای bill of material چه جدولی رو قرار می دین ؟

لینک ارسال

izadpanah    45

مدیرکل

مهندس نصیری من هم روی این موضوع فکر کردم. تقریبا تا یک سال و نیم پیش من با ورژن 14 کار می کردم. آن زمان این ایراد را من زیاد می دیدم. پس از آن من از ورژن 16 استفاده کردم. الآن هم تقریبا یک ماهی هست که به ورژن 18 رو آورده ام. خوب که فکر می کنم، تو این یک سال و نیم این مشکل رو ندیدم. فکر کنم باگ ورژن 14 و پایین تر بود و در ورژنهای جدید رفع شده است. راستی شما با چه ورژنی کار می کنید؟

لینک ارسال

janjani    7

مدیران تالار

رضا من هم با این مشکل مواجه شدم. مثلا اگه p16 به تعداد 4 تا باشه، یکبار می نویسه p16 به تعداد 3 و یکبار هم می نویسه p16 به تعداد 1.

من هم این مشکل رو داشتم و با پیگیری فهمیدم این مشکل مربوط میشه به ورژن 14 و قبل از ان...

لینک ارسال

hossein yekehtaz    2

اعضا عادی

باسلام وعرض ادب

درمورد اینکه اگربعداز اتمام مدل ویاحتی درزمان ویرایش نقشه هامعلوم شدکه نیاز به کم یا اضافه کردن قطعه ای هست برای اینکه شماره قطعات قبلی تغییر نکند بهتر است از روش زیر استفاده شود:

1-ابتدا تغییرات مورد نیاز را انجام می دهیم

2-در numbering setting درپنجره کشویی بالا drawing issueرا انتخاب وload می کنیم

3-درoption روی automatic clone را تیک می زنیم

4-درcompare فقط holes را تیک می زنیم

5- عددtoleranceراهرچی که در روش full وارد کردیم اینجا هم وارد می کنیم

6-درآخر number modified objects را اجرا می کنیم

نکته:

اگر نقشه ای را که قبلا ادیت کردیم دستخوش تغییرات شود به احتمال زیاد نیاز به ادیت مجدد ولی با زمان کمتر دارد

دوستان عزیز لطفا این کارراروی پروژه تان انجام ونتیجه را اعلام نمایید

• Like 1

لینک ارسال

aramiss    28

مدیران تالار

با سپاس فراوان از حسین یکه تاز مطالب شما و شرکت در مباحث باعث دلگرمی و همچنین انگیزه ما را بیشتر خواهد کرد ان شا ا... همانند اسمتان یکه تاز باشید

لینک ارسال

izadpanah    45

مدیرکل

من حسین رو مدتهاست می شناسم. از همون اول سایت با ما بود و من هم به نوبه خودم از اینکه دست به کیبورد شد و ما را نیز در دانسته های خوذ سهیم کرد، سپاسگزارم.

لینک ارسال

zooriefefly مهمان   

مهمان

zooriefefly مهمان

There can be pozycjonowanie

a number of multitude factors which may start a rap artist or gangster rap musician, as well as other one who is in the music business to obtain is better than as opposed to creating his or her own. Possibly the most commonly cited excuse for this enterprise decision is it can symbolize a tremendous time financial savings. A substantial amount of time can be wasted in inventing a person&Number039s private audio spinal column for a certain make up and even after this remarkable investment decision of days or even weeks, the effect might be terribly not satisfying towards composer..

A further probably candidate is it is pretty possible that the rapper or guitarist has basically displaced his creative imagination for quite a while. Everybody strikes a &quotdry cause&quot in your everyday living, in nearly every marketplace, where new concepts never seem to be promptly or easily. Using this method of coming across new substance allows the designer to keep working through trouble and to be available for a doable adobe flash of genius which may arrive while he lowest pozycjonowanie

can expect it..

Another reason to manufacture a invest in as opposed to building on one& 039s very own is mainly because it might be which the man or women hears something he especially enjoys. A certain appear or overcom may perhaps touch his internal at the deepest amounts, and then he may suffer like he's no alternative apart from to restore section of his portfolio. Sometimes a song can consume the guts and attract the creativeness and create a person&Number039s incredibly soul to awaken and, in such a case, he really likes the noise a lot he or she is powered to write a score for doing it.

One should search out these surpasses in any manner a number of approaches. While in the mobile phone cell phone sector, such as, these rails can be obtained as engagement ring communities which might be acquired.

From time to time, perhaps it will occur that producing artists or periods game enthusiasts current market their excess content in the marketplace. This is usually a strongly covered key, so one particular genuinely have to be while in the right look team to hear about such a sale made.

Also, additionally, it is remarkably possible and very straightforward to buy sounds from a variety of web pages on the net. It is like an easy task, even a young child just might apply it simply with tiny help.

There could possibly be pozycjonowanie

several variety motives that may start a rap artist or gangster rap designer, along with other one who is active in the music business to buy sounds rather then generating their own. Perhaps the mostly reported excuse in this enterprise decision is it can symbolize an immense time savings. A substantial amount of time is usually consumed in inventing 1&Number039s very own play spinal column for a particular structure which after this remarkable financial commitment of days or even weeks, the result might be awfully not satisfying to the composer..

Yet another most likely applicant could it be is rather feasible for the rap artist or musician and performer has simply displaced his creativity for quite a while. Every person visitors a &quotdry spell&quot to have, in just about every sector, in which new suggestions never appear rapidly or very easily. This technique of going through new product permits the musician to remain working through a hard time and to be presented to get a possible adobe flash of wizard that may arrive as he very least pozycjonowanie

can expect it..

One more reason to have a pay for rather then generating using one&Number039s private is that it may be the person learns something he specially prefers. The specific audio or whip might touching his spirit at the deepest degrees, and hubby can experience like she has no choice apart from to make it a part of his collection. Sometimes a beat can intrigue the guts and captivate the creativeness and result in a particular person& 039s incredibly heart to stir and, in cases like this, he really likes the appear so much they are motivated to write down a report for it.

One might want to search out these is better than in any manner a number of strategies. Inside the cell telephone market, as an example, these tracks can be found as diamond ring neighborhoods which may be acquired.

Every so often, it might take place that producing painters or classes players market place their further fabric in the marketplace. This is usually a strongly protected technique, so one actually has to be inside correct expert set to hear about this kind of profit.

Also, also, it's remarkably achievable and easy to invest in sounds from a variety of websites on the net. It's like an easy task, even a kid could possibly take action quickly with little aid.

لینک ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...