رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

شاپ دراوینگز دات آی آر

اولین انجمن تخصصی سازه های فلزی و شاپ دراویینگ در ایران از سال 1389 تا کنون

• پرسش و پاسخ
  • آموزش و مقالات
  • فیلم و تصاویر
izadpanah

اطلاعیه 2- سخنی با اعضا

ارسال های توصیه شده

izadpanah    45

مدیرکل

سخنی با اعضا:

1- این فضای مجازی با صرف زمان و هزینه توسط تیم مدیریت سایت ایجاد شده است. قوانین زیادی مثل سایتهای دیگر برای آن وضع نکرده ایم. اما قانون حاکم بر سایتهای اینترنتی مصوب مراجع ذیصلاح کشور بر آن حاکم می باشد.

2- این سایت دارای قانون کپی رایت می باشد. خواهشمند است در انتقال مطلب از سایتهای دیگر و یا از این سایت، منبع مطالب را درج نمایید.

3- دلگرمی ما، شما هستید. با ما در ارتباط باشید و با اعلام نظرات سازنده خود، ما را در بهبود فعالیتمان یاری رسانید. در همین تالار می توانید پیشنهادات، انتقادات و حتی نقاط صعف و قوت ما را بیان نمایید.

پیروز باشید

حسن ایزدپناه- مهران نباتی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Shokri    11

اعضا عادی

سلام و خسته نباشید ... بینهایت خرسندم که در سایت شما عضو هستم ... با توجه به افزایش روز افزون یادگیرنده های نرم افزار تکلا مسلما چنین سایتی باعث قوت بنیه اموزشی و رفع ابهامات نرم افزاری خواهد بود ...

اما مشکلی که بیشتر اعضا در ورود به این سایت دارند ... مشکل عضویت و فعال نمودن اکانت هستش که خود من بالای 5 - 6 بار دخواست دادم ... و بالاخره ایمیلمو عوض کردم تا کد برام فرستاده شد ...

ممنون بخاطر همه فعالیت شما

با تشکر ( صادق شکری )

لینک ارسال

aramiss    28

مدیران تالار

من نیز همانند شما بسیار خرسندم

بیایید با کمک هم

دانسته ها و آموخته های خود را در اختیار دیگران قرار دهیم تا باعث شکوفایی و رشد سریع علم برای دوستان و هم وطنانمان باشیم تا حداقل یک نام نیکی از ما بجا بماند هماننطور که نامهای مهندسینی چون ایزد پناه مهران نباتی و زاهدی و پیام به نیکی در ذهن من به یادگار مانده است

با تشکر از همه

لینک ارسال

izadpanah    45

مدیرکل

مهندس جان شما لطف دارید. اما فعلا اسمی که بیشتر از همه در ذهن دوستان سایت حک شده، اسم آرامیس است. نگاهی به صفحه اول سایت گواه این موضوع است. اما یه رقیب جدید در راهه و کسی نیست به جز پویا. چند روزی ازش خبری نیست. امیدوارم به دلیل مسائل کاری باشه ولی فکر کنم پنج شنبه و جمعه خبرهای خوبی ازش داشته باشیم.

لینک ارسال

محمد    13

اعضا عادی

سلام.

متاسفانه اطلاعات من در مورد این نرم افزار کم وتازه کار هستم.

به خاطر همین زیاد نمی توانم در مسائل وارد شوم.

لینک ارسال

aramiss    28

مدیران تالار

اگر مطالب این سایت را به خوبی بخوانی و دنبال کنی و بیشتر از همه تمرین و پشتکار در یادگیری تکلا داشته باشی بهت قول می دم تا چند ماه آینده در زمینه تکلا صاحب نظر خواهی بود

لینک ارسال

bslnsftcmo مهمان   

مهمان

bslnsftcmo مهمان

You can buy cheap oem software at discount prices. Adobe, autocad, microsoft and other brands...

لینک ارسال

aramiss    28

مدیران تالار

ما در صدد هستیم مجموعه ایی از فیلمهای اموزشی مربوط به تکلا را جمع اوری و آنها را دسته بندی و به نظم در بیاوریم و همینطور فیلمهای آموزشی را توسط تیم بهسا سازه تهیه و تولید نماییم تا آنها را در اختیار دوستان و علاقمندان تکلا قرار دهیم لذا علاوه بر تهیه یک بانک از فیلمها و کلیپ های آموزشی می تواند در ارتقا اموزش کمک شایان و موثری داشته باشد

کاربران محترم نیز می توانند در هر بخشی که مایل هستند فیلمهای اموزشی خود را ارسال یا تولید نمایند تا آنها نیز در این راه همراه و یاور ما باشند کسانیکه فیلم های آموزشی خود را برای ما ارسال و یا تهیه نمایند مطمئنا از مزایا و جوایز این سایت بی نصیب نخواهند بود.

با تشکر ارامیس

لینک ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...