رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

شاپ دراوینگز دات آی آر

اولین انجمن تخصصی سازه های فلزی و شاپ دراویینگ در ایران از سال 1389 تا کنون

• پرسش و پاسخ
  • آموزش و مقالات
  • فیلم و تصاویر
mahdi4007

راهنمایی در تکلا.

ارسال های توصیه شده

mahdi4007    0

اعضا عادی

سلام وقت بخیر. دو مشکل بزرگ در تکلا بهش برخوردم میخاستم بدونم کسی با این مشکللات برخورد داشته و ایا راه حلی دارین که پیشنهاد بدین ممنون میشم.

نکته اول اینکه یه فایل سازه هست که برای ما ارسال شده و طبق اون ما پلن نصب میدیم و پیش میریم. الان مشکل اول اینه که تو نسخه 2۱ تکلا تمام گزارشات مورد نیازمون پیش فرض داخل فایل بود مثل گزارش گرید نوع سایز و تعداد پیچ و مهره. اما تو نسخه اپدیت شده فایل که واسمون فرستادن این گزارشا نیست حالا چطور میشه این گزارشا رو ساخت یا اصلا از همون فایل قبلی استخراج کرد.؟؟ 

سوال دوم اینه که همون فایل رو من یه مدت حدود دو هفته باهاش کار میکردم و طبق برنامه نصب و بارهای اومده اطلاعات رو داخلش اپدیت میکردم. اما از دو سه روز قبل نمیدونم چی شده که هرکار میکنم بعد ذخیره پیغام میده که فایل فاسد corrupted شده و قابل استفاده نیست و از اخرین بک اپ استفاده کنین و دیگه بعداز ۲۰ بهمن هنوز نتونستم تغییراتی داخلش انجام بدم.

ضمنا نسخه اولیه ای که باهاش کار میکردیم نسخه ۲۱.۱ هست و نسخه جدید که الان کار میشه نسخه ۲۰۲۱ سرویس پک ۶ هست . چون فایل رو با این نوشتن و ذخیره کردن نمیتونم دیگه با ۲۱ بازش کنم.

ممنونم از دوستان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...