رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

شاپ دراوینگز دات آی آر

اولین انجمن تخصصی سازه های فلزی و شاپ دراویینگ در ایران از سال 1389 تا کنون

• پرسش و پاسخ
  • آموزش و مقالات
  • فیلم و تصاویر
poyani

Clone (کلون ) کردن نقشه ها

ارسال های توصیه شده

poyani    0

اعضا عادی

سلام خدمت تمام دوستان وخسته نباشید به مهندسانیکه درسایت بهسا دلسوزانه به سوالات پاسخ میدهند ممنون وسپاسگذاریم.

توی این بخش میخوام راجب نقشه های الگو وکلون کردن اونها از دوستان مشورت ودر واقع کمک بگیرم.سوال : چرا وقتیکه ستونهارو کلون میکنیم متاسفانه هیچکدوم از نقشه ها مطابق نقشه الگو نیست نه سکشنهاییکه زدیم نه ابعاد ودایمنشنها و...خیلی از دوستان میگن که باید نقشه الگو نقشه متفاوت ودقیقی باشه که موقع کلون کردن نقشه ها کاملا شبیه ودرست دربیاد.از دوستان میخوایم که بنا بر تجربه اییکه در این بخش دارند توضیح بدن که این ویژگیها چطوریه؟ میشه نمونه نقشه الگو رو بزارن یا هر ترفند وروشی مد نظر میباشد عنوان بفرمایند با تشکر.یه نکته ایکه یادم رفت کلون کردن برای تیرها بهتر از اب درمیاد واین بیشتر برام سواله که بنده مثلا از خود نقشه های همون پروژه یه نقشه ستون ویه نقشه تیر رو ویرایش کردم واز روی انها نقشه کلون گرفتم در واقع نقشه های الگوی من بودن ولی برای ستونها کلا جواب نداد ولی برای تیرها بد نبود وبهتر جواب دادوکمتر ویرایش کردم . باتشکر از دوستانیکه لطف میکنند وراهنمایی میکنند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

izadpanah    45

مدیرکل

در مورد کلون در جاهای دیگر سایت به انها اشاره شده و به تفصیل توضیح داده شده است. توجه کنید که الگو بایستی کاملا شبیه باشد. یعنی از لحاظ ترازها، مقاطع ، دستکها و ... به خاطر همینه که کلون در ستونها زیاد جوابگو نیست. تنوع ستونها باعث این موضوع می شود و کاملادهم بدیهی است. در تیرها شباههت بیشتر است. حتی اگه توجه کنید می بینید که خروجی خود تکلا برای ستون اصلا قابل درک نیست و افتصاحه. اما تیرها رو بدون ادیت هم می شه ساخت. و به نطر من بیشتر بدلیل زیاد بودن المانها در ستون است

لینک ارسال

poyani    0

اعضا عادی

در مورد کلون در جاهای دیگر سایت به انها اشاره شده و به تفصیل توضیح داده شده است. توجه کنید که الگو بایستی کاملا شبیه باشد. یعنی از لحاظ ترازها، مقاطع ، دستکها و ... به خاطر همینه که کلون در ستونها زیاد جوابگو نیست. تنوع ستونها باعث این موضوع می شود و کاملادهم بدیهی است. در تیرها شباههت بیشتر است. حتی اگه توجه کنید می بینید که خروجی خود تکلا برای ستون اصلا قابل درک نیست و افتصاحه. اما تیرها رو بدون ادیت هم می شه ساخت. و به نطر من بیشتر بدلیل زیاد بودن المانها در ستون است

سلام ممنون و سپاسگذارم جناب اقای مهندس ایز دپناه.بله الان برا بنده به یک معضل تبدیل شده ادیت وویرایش ستونها مخصوصا 60تا ستون برا 20طبقه میشه تقریبا 7ردیف سه ستونه برا هر تیپ ستون و420شیت نقشه ستون ولی تیرها عالیه ترو تمیز کلون میشن.درود برشما بزرگوار که وقت گذاشتین وپاسخ دادین.مچکرم.

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...