رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

شاپ دراوینگز دات آی آر

اولین انجمن تخصصی سازه های فلزی و شاپ دراویینگ در ایران از سال 1389 تا کنون

• پرسش و پاسخ
  • آموزش و مقالات
  • فیلم و تصاویر
izadpanah

بحث و تبادل نظر در مورد رونق بخشیدن به سایت

ارسال های توصیه شده

izadpanah    45

مدیرکل

با توجه به مقدمه ای که در لینک زیر مظرح شد، سایت نیاز به همفکری دوستان برای ارتقا و ایجاد رونق بیشتر دارد. از دوستان خواهشمندم روشها و نظرات خود را در این باره مطرح نمایند:

http://forum.shopdrawings.ir/showthread.php?tid=2187&pid=7929#pid7929

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

izadpanah    45

مدیرکل

دوستان نظری ندارند؟

فعلا به موازات مشکلات سایت در حال بررسی و رفع است. شاید در چند روز اخیر مجددا هاست را تغییر دهیم. اما به نظر من، فعال شدن و پویایی سایت در گرو معرفی بیشتر سایت به مخاطبان خود می باشد. خیلی از کاربران تکلا، اصلا از وجود چنین سایتی بی اطلاع هستند. برخی ها هم که مطلعند، تمایلی به حضور در سایت ندارند. دانشجویان نیز می توانند مخاطبان خوبی برای سایت باشند. اما این دسته از دوستان نیز یا از وجود سایت بی خبرند و برخی از دانشجویان نیز کلا به نرم افزار تکلا و مباحث شاپ داروینگ اطلاعی ندارند.

از اینرو لازم است این سایت به افراد متعدد معرفی گردد. من خودم به تمام کسانیکه به نحوی با سازه فلزی در ارتباط هستند، ایمیل و یا پیام کوتاه ارسال نموده ام و بدین ترتیب تا حدودی توانسته ام تعداد محدودی از این افراد را به سایت فراخوان کنم. فکر می کنم در این زمینه بایستی از دوستان و عزیزانی که در سایت نیز فعال هستند، استمداد بگیرم و دوستان نگلم یز با ارسال اسم ام اس یا ایمیل معرفی سایت به لیست دوستان خود که در این زمینه فعال و یا مشتاق به یادگیری هستند، سایت را به دیگران معرفی نمایند.

از اینرو من هم ایمیل معرفی سایت و هم اس ام اس معرفی سایت را طی چند روز اخیر به اعضا ویژه ( من فقط شماره تماس اعضا ویژه را دارم) ارسال خواهم کرد تا در صورت تمایل، معرفی سایت را برای دوستان خود فوروارد نمایید.

لینک ارسال

aramiss    28

مدیران تالار

با سلام مجدد خدمت دوستان عزیز و ارجمند خودم

از همه دوستان بابت غیبت چندین ماه ایی که داشتم عذر می خواهم متاسفانه یا خوشبختانه درگیر یک پروژ ه بودم از این به بعد سعی خواهم کرد حضورم را در سایت پر رنگ تر از قبل کنم تا خود را همچنان همراه و همگام با اهداف مهندس ایزد پناه و دیگر دوستان که همان ارتقای دانش و انتقال تجربیات می باشد نشان دهم

با سپاس

لینک ارسال

REZA NJR    0

کاربران ویژه

سلام دوستان من چند ماهی است که با این سایت اشنا شدم و ازش استفاده زیادی بردم ،خیلی ممنون که باسخاوت در جهت انتشار تجربیاتتون فعالیت میکنید.

یک پیشنهاددارم:

در صورت امکان با تعیین مبلغی امکان دسترسی به بخش ویژه را برای دیگر کاربران فعال فرمایید تا هم ما از مطالب ان استفاده کنیم هم از این طریق از فعالیت این سایت حمایت کنیم.

از طرف دیگه گویا مدتهاست که این سایت فعالیتش کم شده درخواست دارم با شروع دوباره به ایجاد یک انجمن صنفی و یک کار گروهی اجتماعی (که میدانم از اهداف مدیران سایت است) نزدیکتر شیم.

در ضمن من نمیتونم در بیشتر تاپیکها نظر بگذارم مدیر محترم لطفا در این مورد بنده رو راهنمایی کنید.

خیلی ممنون

لینک ارسال

زیبائی    22

مدیران تالار

با عرض سلام.

جناب مهندس ، دوستان از جمله بنده حقیر ، سعی داشتیم که اینجا پویا و آموزنده باشه و بود. اما بدلیل کمبود زمان و از طرفی سوالات تکراری زیادی که ایجاد میشد ، به شخصه کمتر پستی گذاشتم. اینکه دوستان عزیزم تشریف میارن اینجا و بدون اینکه حتی یه جستجوی کوچک در مطالب سایت بکنن و سوالات تکراری انجام بدن ، من رو دلسرد میکرد از ادامه و مطالب به جایی رسید که دیگه کسی سوال جدید هم نداشت و همه حرفه ای شده بودند ظاهرا. بنده هم هفته ای یکی دو بار سر میزنم میبینم خبری نیست.

اما مطمئن باشید اگر سوالی یا درخواستی داشتید حتما دیده میشه و در صورت امکان پاسخ هم داده خواهد شد.

لینک ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...